OMALOOMINGUKONKURSS

Kaarli Kooli omaloomingukonkurss tuleb taas!

Selleaastase konkursi teemaks on Kaarli Kooli õppeaasta teema “Ütle, mis on inimene” (nagu alati, on võimalus esitada töö ka vabal teemal). Tööde klassijuhatajatele esitamise tähtaeg on 1. märts.

Seekord võid esitada oma töö kas jutukesena, luuletusena või muus kirjalikus vormis, aga ka kunstiteosena, videona, lühifilmina, fotona, laulu- või instrumentaalpalana – töö esitamise vorm ei ole määratud.

Et fantaasia veel kõrgemalt lendaks, võib oma ideed kokku panna nii sõpradega kui ka pereringis ning esitada töö ühise loominguna. Töö tuleb kindlasti pealkirjastada ja sellele tuleb lisada koostajate ees- ja perekonnanimed. Konkursitöö esitatakse klassijuhatajale.

Oodatud on kogu koolipere omalooming – kõigi õpilaste, lapsevanemate ja ka õpetajate tööd!

Konkursi kokkuvõtted tehakse 15. märtsil, mil tähistame emakeelepäeva.

Ootame rohket osavõttu ja lennukaid ideid!

OMALOOMINGUKONKURSS