Eelkool

Kaarli Kooli eelkooli tegevuse eesmärk on anda lastele esmane turvaline kogemus koolielust, õppida ning avastada, saada uusi teadmisi ja kogemusi nii, et esimesse klassi minek võiks olla eelkõige rõõm põneva koolitee algusest. Samas on see hea võimalus õpetajatele lastega lähemalt tuttavaks saada.

Õppe- ja kasvatustegevuse planeerimisel lähtume Kaarli Kooli väärtustest, põhimõtetest ja eesmärkidest ning soovime olla kodule lapse arengus toetavaks partneriks. Õpime matemaatikat, eesti keelt, käelist tegevust, loodusõpetust, teeme tutvust saksa keele, muusika ja liikumisega.

Koolipäeva pikkuseks on neli 30-minutilist õppetundi, mille vahel on 10-minutilised puhkepausid.

Eelkooli tunnid toimuvad oktoobrist 2022 kuni aprilli lõpuni 2023 üks kord nädalas kas teisipäeval või kolmapäeval kell 13.30 – 16.00 või 15.00 – 17.30.

Õppetöö toimub kuni 15 lapsega rühmades.

Tunnid toimuvad Kaarli Kooli ruumides, aadressil Toompuiestee 4.

Eelkooli ootame 5-7-aastaseid lapsi, kes lähevad kooli 2023. aasta sügisel.

Registreerumine kestab aprillist kuni 10. septembrini või kuni kohtade täitumiseni.

Registreerimiseks on vaja täita allpool olev ankeet ja saata see elektrooniliselt või tuua see Kaarli Kooli:
info@kaarlikool.ee / Toompuiestee 4, Tallinn 10142

Eelkooli maksumus on 60€ kuus. Kaarli Kooli lasteaia lapsele on maksumus 50€ kuus.

Eelkooli ankeet: