Koduõpe

Mis on koduõpe

Koduõpe on hariduse omandamise viis, kus õpilane omandab õppekavajärgseid teadmisi individuaalselt väljaspool kooli vanemate või koduõpetaja juhendamisel ja vastutusel. Koduõpe Kaarli Koolis võimaldab peredel osa saada kooli väärtuskeskkonnast, traditsioonidest ja ühisüritustest, sõltumata pere asukohast. Koduõpe pakub suurepärast võimalust paindlikuks ja lapse isiksusest lähtuvaks hariduseks. Kool toetab peresid õppe kavandamisel, et kodus õppimisest saaks terviklik ja rikastav kogemus, mille käigus õpilane omandab kõik õppekavas ette nähtud oskused.

Kuidas koduõppele registreeruda

Registreerumine kestab 19. aprillist kuni 20. augustini või kuni kohtade täitumiseni, vabade kohtade olemasolul võib registreeruda ka õppeaasta jooksul. Sisseastumine toimub lapse ja vanematega vestlemise alusel. Koduõppesse astumiseks palume täita avaldus ning saata või tuua see Kaarli Kooli:

info@kaarlikool.ee / Toomuiestee 4, Tallinn 10142

Koduõppe korraldusest Kaarli Koolis vaata lähemalt:

Koduõppe kord Kaarli Koolis

Lisainfo: