Õppeaaasta lõpuaktused Kaarli Koolis

Õppeaasta lõpuaktus (1.-8. klass) toimub kolmapäeval, 15. juunil kell 11 Kaarli kirikus. Aktusele järgneb klassijuhataja tund koolimajas. 9. klassi lõpuaktus toimub Kaarli kirikus teisipäeval, 21. juunil kell 14.00.

Kaarli Kooli kevadkontsert ja laat

Üle kahe aasta saame taas kooliaasta lõpu eel pidada kiriku esisel platsil pühapäeval, 5. juunil algusega kell 11.30 kevadkontserdi ja laada. Kontserdil astuvad üles kõik kooli ja lasteaia muusikakollektiivid. Laada tulu läheb sellel korral võimla remondiga seotud kulude katteks.

Emadepäeva perejumalateenitus

Pühapäeval, 8. mail kell 10.00 ootame kõiki emadepäeva perejumalateenistusele Kaarli kirikus. Jumalateenistusel esinevad Kaarli Kooli koorid. Lastele on jutluse ajal oma tegevused.

Muusikastuudio kevadkontsert

Esmaspäeval, 9. mail kell 17.30 toimub Kaarli kirikus Kaarli Kooli muusikastuudio pilli- ja lauluõpilaste kevadkontsert. Sissepääs vaba. Kõik on oodatud!

Munade värvimine koolimajas

Laupäeval, 16. aprillil on kõik oodatud munade värvimise talgutele koolimajas. Mune saab erinevates tehnikates värvida kell 16 – 18.

Kaarli Koolil tähtajatu koolitusluba

Haridusminister Liina Kersna allkirjastas Kaarli Kooli koolitusloa. Alates septembrist on meie koolil nüüd tähtajatu koolitusluba kogu põhikooli ulatuses.

Perekohvik 9.04

Laupäeval, 9. aprillil kell 11.00 toimub koguduse majas taas perekohvik. Õigusest ja õiglusest räägime õiguskantsler Ülle Madisega. Esinevad õp Riina viiuliõpilased.

Perekohvik 19.03.22

Laupäeval, 19. märtsil kell 11.00 ootame huvilisi perekohvikusse. Headuse ja kurjuse üle arutleme koos vaimulik Jaan Lahega.

Algas vastuvõtt Kaarli Gümnaasiumi 10. klassi

Alates 2022/23 õppeaasta sügisel alustab Kaarli Koolis koostöös Rocca al Mare Kooliga gümnaasiumiaste: Rocca al Mare Kooli Kaarli õppekoht (Kaarli Gümnaasium). Igal õppeaastal võtame vastu ühe klassi kuni 24 õpilasega, sügisel 2022 komplekteerime 10. klassi. Avalduste vastuvõtt kuni 10. märtsini. Vaata täpsemalt kaarlikool.ee  Täiendavat infot meie avatava gümnaasiumi plaanide ja õppekavade kohta lisandub kodulehel jooksvalt.