Kirikukool

Kirikukool (pühapäevakool) on oluline ettevalmistus lapse koguduse ellu astumisel. Käsitleme piiblilugusid, lapse suhet Jumalaga ja teiste inimestega, kiriku ajalugu, moraali ja eetika küsimusi ning paljusid teisi teemasid vastavalt lapse vanusele rühmatöö, vestluse, mängu, käelise tegevuse jms kaudu. Ühiselt tähistame kirikuaasta pühasid.

Eelkõige on kirikukool mõeldud luterlikku kirikusse kuuluvate perekondade lastele, kuid see on ka suurepärane võimalus kristlase tee alustamiseks ning heade sõprade leidmiseks, kellega koos seda teed käia. Seega on kirikukool mõeldud kõigile, kes nende teemade vastu huvi tunnevad.

Tegevus toimub tsükliõppena. Tunnid toimuvad pühapäeviti kell 12.00 koguduse maja ruumides.
Lapsevanematel on võimalus samal ajal osaleda jumalateenistusel, mis algab kell 12.30.

Kirikukooli ootame lapsi vanuses 3-15 aastat.  Hetkel tegutseb kaks vanuserühma: lasterühm ja noorterühm.Õpetajateks on vajaliku väljaõppe saanud koguduse liikmetest vabatahtlikud töötegijad.

Kirikukool on osalejatele tasuta, soovi korral saab teha vabatahtliku annetuse.

KIRIKUKOOLI KAVA
I TSÜKKEL 2020/21 õa
„Jumal on mind läkitanud“

27. september kell 10.00 Perejumalateenistus Kaarli kirikus. Hooaja avamine

4. oktoober kell 12.00 Tund

11. oktoober kell 12.00 Tund

25. oktoober kell 12.00 Tund

1. november kell 12.00 Tund

8. november kell 12.00 Tund

14. november kell 11.00 Perekohviku perepäev

22. november kell 12.00 Tund

29. november Esimese advendi palvus Kaarli kirikus

13. detsember kell 12.00 Jõulutund

24. detsember kell 13.00 Jõululaupäeva perejumalateenistus

EELTEATED:

II tsükli esimene tund toimub 12. jaanuar 2020 kell 12.00.