Vabatahtlik Saksamaalt

Kaarli Kooliga liitub tulevaseks poolaastaks vabatahtlikuna saksa päritolu õpetaja Cheyenne Matthies. Ta tegutseb koostöös eelkõige saksa keele õpetajatega, pakkudes meie õpilastele võimalust nii tundides kui väljaspool tunde erinevate tegevuste kaudu rohkem saksa keeles suhelda ning õppida paremini tundma Saksamaa igapäevaelu ja kultuuri.

Cheyenne kirjutab enda kohta nii: ,,Ma olen 18-aastane ja pärit Saksamaalt, Berliini lähistelt. Mul ei ole kahjuks õdesid-vendi, aga see-eest on mul koer Jimmy. Lõpetasin kevadel gümnaasiumi ja töötan nüüd pool aastat vabatahtlikuna Kaarli Koolis. Mul on selle üle väga hea meel. Ootan juba põnevusega talve, sest Saksamaal ei ole talved kunagi nii külmad kui Eestis. Üks põhjus, miks ma Eestisse tulla tahtsin, oligi just ilus põhjamaine loodus. Vabal ajal armastan olla koos oma sõpradega, käin tihti kontsertidel ja reisin palju. Tulevikus kujutan end ette ehk õpetajana. Praegu tahaksin aga kasutada seda aega Eestis õpetaja ameti ja kõigi teiega lähemalt tuttavaks saamiseks. Tutvustan siin ka hea meelega Saksamaad ja õpetan teile näiteks oma lemmiklaule. Kui tahate minult midagi küsida, võite alati tulla ja seda teha. Rõõmustan juba ette meie ühise aja ja teiega tuttavaks saamise üle ning loodan, et saan siin abiks ja toeks olla.”

Oleme tänulikud, et Cheyenne valis just meie kooli ja hakkab panustama meie õpilastesse.