Puu, mis kannab head vilja
Kaarli Koolis ja Lasteaias toimusid sel nädalal muusikapäevad!

Kaarli Koolis ja Lasteaias toimusid sel nädalal muusikapäevad!

Kaarli Kooli tervitasid muusikapäeva puhul EMTA pärimusmuusikud, tutvustades erinevate rahvuste pärimusmuusikat ning pannes meid kõiki koos nendega laulma.

Lasteaias toimusid erinevatel päevadel toredad ja arendavad tunnid muusikutest vanematega. Ubinatel käis külas Abigaili isa Samuel Markus, kes tutvustas lastele kitarri. Alexandri isa Martin näitas Lehekestele, milline näeb välja üks bändiproov. Päikesekestel, Pilvekestel ja Õunakestel käisid külas Adeele isa Kristjan (viiulil), Freya isa Klaas (löökpillil), Joosepi ema Liidia (klaveril) ja Jonathani ema Julia (flöödil). Nad tutvustasid lastele oma pille ja said koos musitseerida.

Suur tänu EMTA tudengitele ning meie lapsevanematele, et panustate meie kooli ja lasteaia töösse ning lõite sel nädalal lastele vägeva muusikalise elamuse!

Ostukorv
Scroll to Top