Puu, mis kannab head vilja
Kaarli talvelaager

Kaarli talvelaager

Tekst: Hanna Maria Arunurm (10. klass)

Kaarli talvelaager on lühike, kuid lõbus, seltskondlik üritus. Laager toimub igal talvel ning sinna on oodatud igas vanuses noored ja lapsed, kes vähegi soovivad nautida toerdat aega kõige sõbralikumate ja soojemate inimestega.

Seekord mängisime palju ägedaid seltskonna- ja meeskonnamänge. Meisterdasime, näitlesime, laulsime ja võistlesime omavahel. Hommikud algavad alati muusika saatel ja päevad lõppevad lauluga. Me saame kolm korda päevas süüa imemaitsvat toitu ega pea muretsema, kas ikka jätkub. Õhtuti saab juua sooja teed ja igat sorti küpsist süüa. Mõni õhtu on võimalik isegi filmi vaadata ja saunas käia.

Aga talvelaager ei oleks ju oma nime vääriline ilma talviste tegevusteta. Seekord mängisime õues kõige pingelisemat ja põnevamat lumesõda, ehitasime lumekindlusi ning lasime kõige pikemaid liuge. Keegi ei jää selles seltskonnas kunagi mängust välja.

Laagrites on ka vaba aega poes käimiseks, raamatu lugemiseks või lihtsalt üksi olemiseks. Murede puhul võib alati pöörduda ükskõik kelle poole. Päeva jooksul peame kõik koos palvust ja võimalusel käime ka kirikus. Me õpime üksteist tundma läbi kaasahaaravate mängude ja ülesannete. Kasutame erinevate meeskonnaliikmete tugevusi ühise võiduni jõudmiseks.

Kaarli laagrist lahkun ma alati toredate mälestustega ning järgmise laagri ootusega. Kaarli talvelaager on üli tore ning ma ei suuda järgmist laagrit ära oodata!

Ostukorv
Scroll to Top