Tähistame tunnustusi

Õpetaja Lea Kralli tunnustati Õnneliku õpetaja galal aasta klassiõpetaja tiitliga!
Selle aastasel õpetajate päeval kogusime õpilaste käest õpetajate kohta iseloomustusi. Õpilaste ülesandeks oli leida mõni kuulus ehitis või tähendusega hoone, mis õpetajaid hästi kirjeldaks.

Õpetaja Lea kohta ütlesid lapsed nii: Õpetaja Lea on meie jaoks kui saun, sest ta on väga soe ja rõõmus inimene. Ööülikool, muidu tore ja nutikas, aga ei armasta varajasi külalisi. Lea on kui lõbustuspark, sest temaga saab alati nalja. Kuid ka lasteaed – on nagu emme kõigile lastele. Oleme tänulikud kogu Kooliperega, et meie seas on selline õpetaja!

Tähistame tunnustusi

Rõõmu on põhjust tunda ka meie nutikate laste pärast! Nimelt on selgunud rahvusvahelise muusikapäeva raames Tallinna Haridusameti poolt korraldatud muusikaviktoriini võitjad ning nende hulgas võidutseb ka Kaarli Kooli 6. klass!

1. oktoobril tähistatakse muusikapäeva ning selle raames oodati Tallinna üldhariduskoolide 6.-8. klasse osalema muusikateemalises viktoriinis. (alates 2022. kannab Tallinn mh ka UNESCO muusikalinna tiitlit) Meie kooli 6. klass pärjati viktoriinis osalenutest III kohaga, mille auhinnafond on väärtusega 300€. Auhinnafondi raames on ette nähtud kontserdikülastus Tallinnas väljaspool koolimaja.