Puu, mis kannab head vilja

Teated

Õpetajate streik Kaarli Koolis

Nagu laiemale üldsusele teada, on Eesti Haridustöötajate Liit välja kuulutanud üldhariduskoolide haridustöötajate tähtajatu streigi alates 22.01.2024.Erakoolina ei ole meil riigiga tööandja-töövõtja suhet, samas toetab riik suures mahus ka erakoole just õpetajate palga maksmisel. Erakoolina oleme solidaarsed streikivate haridustöötajate nõudmistega, toetame kokkulepetest kinnipidamist, õpetajate töö väärtustamist ja haridusasutuste finantseerimismudeli nüüdisajastamist lähtuvalt ühiskonna poolt koolidele kasvanud ootustest.Peame

Õpetajate streik Kaarli Koolis Loe edasi »

Advendilaat jätkub veebipoes!

Advendilaat jätkub veebipoes! Tee oma jõuluostud Kaarli Kooli kodulehel – Kena Kraami Kohas: https://www.kaarlikool.ee/koik-tooted Hoidke end kursis, kaubavalik on täiendamisel! Kel ei õnnestunud advendilaadaks kirikusse kaupa tuua, kuid tahaks anda enda panust, siis on veel lisavõimalus tuua kaup koolimajja ning meie lisame toote kodulehele Kena Kraami müüki.

Advendilaat jätkub veebipoes! Loe edasi »

Kutsume perekohvikusse

Kutsume perekohvikusse

16. detsembril kell 11.00 ootame kõiki koguduse majja perekohvikusse. Külas on Rootsi-Mihkli koguduse õpetaja Patrik Göransson. Räägime Lucia päevast ja teistest Rootsi jõulukommetest. Kavas on koos meisterdada ja safranisaiu küpsetada. Esinevad muusikastuudio ukulele õpilased. Palun too ühise laua katmiseks kaasa midagi kohvikõrvast. Ootame teid!

Kutsume perekohvikusse Loe edasi »

Ostukorv
Scroll to Top