Kevadlaat tuleb taas!

Tore kevadine koolipere kokkusaamise koht kevadkontsert ja -laat on peagi tulekul!

Kevadkontsert ja -laat toimuvad esimesel nelipühal, 19. mail Kaarli kiriku esisel platsil. Laat avatakse kell 11:30 ja kestab orienteeruvalt 14:00-14:30-ni. Selle aja sisse mahub lisaks laadamelule laste kontsert, tutvumine kirikutorni ja freskoga, erinevad tegevused nii lastele kui noortele ja muidugi hea seltskond.

Laada heategevuslik tulu läheb seekord lasteaiale ja koolile uute klaverite ostmiseks.

Laada õnnestumise jaoks saab kaasa aidata iga koolipere liige – lapsed, õpetajad ja lapsevanemad. Selleks oleme kokku pannud tabeli, kuhu igaüks saab märkida oma väikese või suurema panuse (Stuudiumis).
Lisaks on võimalus laada toimumist toetada rahalise annetusega kooli pangakontole EE332200221056298548 Swedbank, märkides selgitusse “laada heaks”. Selle raha eest saame osta laada toimumiseks vajalikke vahendeid.

Ootame kõiki koolipere liikemeid laadal ühel või teisel viisil kaasa lööma ja nautima mõnusat kogukonna tunnet ja ühiselt kooli arengusse panustama!